Aktualności

Tuesday, April 14, 2020, 23:00 | No Comments »

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się skorzystać z promocji. Nowe doświadczenia dla każdego z nas. Efekt bardziej niż zadowalający. Szczególnie w przestrzeni diagnozy. Po tych pierwszych wirtualnych szlifach postanowiłem wprowadzić na stałe do mojej oferty konsultacje on-line. 

Jak się do nich przygotować? Dobrze jest wcześniej przesłać ( najlepiej poprzez Whatsapp) krótkie filmiki na których Wasze dziecko w wieku 0-6 miesięcy życia ( wiek korygowany)

- leży na plecach i w żaden sposób nie jest stymulowane, zagdywane. Powinna być widoczna cała sylwetka dziecka, najlepiej ubrane wyłącznie w body( koniecznie odsłonięte dłonie i stopy). Kamera ułożona prostopadle nad dzieckiem, statyczna. długość nagrania 1,5- 2 minuty

- leży na plecach i jest zabawiane( podawanie zabawek, sięganie zabawek itp.) Kamera j.w.

- leży na brzuchu i nie jest w żaden sposób wspierane w tej pozycji. Kamera ustawiona z profilu dziecka. Dziecko może być zabawiane.

Dla dziecka starszego, które jest mobilne tzn. obraca się na brzuch, pełza, raczkuje, siedzi,wstaje, dobrze jest nagrać film prezentujący wszystkie jego możliwości ruchowe. Kamera podąża za dzieckiem.

Dodatkowo warto nagrać wszystko to co Was niepokoi w zachowaniach motorycznych dziecka.

p.s.  udostępnione nagrania wykorzystuję tylko i wyłącznie do oceny rozwoju ruchowego. Po sporządzeniu notatek z nagrania, filmy są trwale usuwane z pamięci telefonu. Dla osób, które nie chcą fizycznie dzielić się plikiem, zachęcam do przesłania do mnie linku do pliku umieszczonego np. w google drive lub podobnych serwisach( plik do odczytu bez możliwości pobrania)


Monday, April 6, 2020, 14:57 | No Comments »

Witajcie, przypominam o możliwości bezpłatnej konsultacji fizjoterapeutycznej, dzięki której mogę ocenić to, jak rozwija się Wasza pociecha. W koszyku jeszcze 5 wolnych terminów. Pierwsze doświadczenia wskazują, że takie "spotkanie" z dzieckiem może być cennym źródłem informacji, ponieważ obserwuję Je w jego naturalnym domowym środowisku. Zatem w kwestii diagnozy a nawet terapii warto wykorzystać taki kanał komunikacji.


Wednesday, April 1, 2020, 10:58 | 1 Comment »

Mając na uwadze aktualną sytuację, chciałem Państwu zaproponować 10 całkowicie darmowych  konsultacji online, poprzez które będę mógł wstępnie ocenić to, czy Państwa dziecko rozwija się adekwatnie do wieku, czy należy przeprowadzić bardziej wnikliwą analizę wzorców ruchu dziecka. Kto pierwszy ten lepszy:)

preferowany kontakt przez WhatsApp. Szacowany czas konsultacji +- 30minut

p.s. to nie jest żart na Prima Aprilis:)


Wednesday, March 18, 2020, 21:08 | No Comments »

Zapraszam do śledzenia mojej strony.


Copyright (c) snail&nib 2020, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage